sCHok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 vaLer^^ aka cryxt

Go down 
AuthorMessage
vaLer^^

vaLer^^


Posts : 4
Join date : 2009-02-19
Age : 31
Location : Srbobra

vaLer^^  aka  cryxt Empty
PostSubject: vaLer^^ aka cryxt   vaLer^^  aka  cryxt Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 11:01 pm

Ime: Valer
Prezime: Varga
Nick: cryxt
rodjen: 1993.IV.22. Vrbas
Gde zivim: Mesto gde zivim, zove se Srbobran... Pa da budem iskren, nista zanimljiovo nema... ali zato drustvo je extra... Very Happy:P paa doprilike, 35km je od NovogSada.... posto pedpostavljam, da nikad nsite culi za Srbobran... slike o njoj necu kaciti gore.. mrzi me... zimi, vikend je smor... i nema nsita.. ali letos.. ludnica... jeste malo pre rekao nista zabavno, ali mi cinimo zbavu, zbavu za ceo zivot... Very Happy

CS History: Cs ne igram puno, nekih 2 god... male pauze zbog skole... u malom roku, puno clanova... inace nista strasno, noob sam... pa sta ja znam, to je to... Very Happy i to sto jos volim, da skacem... obozavam...
Favorite weapons: Deagle, Awp... ostalo nije za mene, malu decu ((ja sm mali)).... Razz

Slobodno vreme: sprdam se na Photoshopu, radim neke bzvz slike, slike za drugove itd... trenirao rukomet, i o5 cu poceti uskoro (ja se nadam)... slusam muizq... Razz

Eo neke slidze:


vaLer^^  aka  cryxt 39786266083ac6
The Gamers Day Razz

vaLer^^  aka  cryxt 41893874322fk6
Odlazim od kuce... napolje zima.. brb... Very Happy

vaLer^^  aka  cryxt 73917431023gp2
qLiram u kuhinji Smile


E, ja mislim da sam se predstavio... ako vas nesto interesuje "valer-93@hotmail.com" (ovde cete me naci) ili valer_93 (Steam_ID)
I jos onako za kraj Very Happy Osnovac sCHok clana Smile


[G]ood [L]uck ^ [H]ave [F]un
Cmokic Very Happy
Back to top Go down
https://sch4ever.forumotion.com
 
vaLer^^ aka cryxt
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sCHok :: Ostali Clanovi Foruma :: ->Predstavite se-
Jump to: