sCHok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 vicTor^^ aka rizzeL

Go down 
AuthorMessage
vicTor^^

vicTor^^


Posts : 1
Join date : 2009-02-20
Age : 34

vicTor^^ aka rizzeL Empty
PostSubject: vicTor^^ aka rizzeL   vicTor^^ aka rizzeL Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 6:22 pm

Ime: Viktor
Prezime: Varga
Nick: rizzeL
rodjen: 1989.VII.3. Vrbas
Gde zivim: Mesto gde zivim, zove se Srbobran... Pa da budem iskren, nista zanimljiovo nema... ali zato drustvo je extra... Very Happy:P paa odprilike, 35km je od Novog Sada.... posto predpostavljam, da nikad nsite culi za Srbobran... slike o njoj necu kaciti gore.. mrzi me... zimi, vikend je smor... i nema nsita.. ali letos.. ludnica... jeste malo pre rekao nista zabavno, ali mi cinimo zbavu, zbavu za ceo zivot... Very Happy (by vaLer^^)

CS History: Cs ne igram puno, nekih 2 god... male pauze zbog skole i cura Very Happy...inace nista strasno, noob sam... osnivac schok cklana... pa sta ja znam, to je to...prestao da igram CS posto sam bio prejak!! Very Happy ali ponekd igram
Favorite weapons: deagle, m4, ak47...

Slobodno vreme: Nemam bash puno vremena zbog faxa...Sad ali kad imam onda kuliram, idem da uzivam u zivotu (partytime)Very Happy

Eo neke slicice:

Ja "ne" pijem :

vicTor^^ aka rizzeL Sdc10886it3

Ma "ne" palim se na cure... Smile

vicTor^^ aka rizzeL Sdc10851fr2

lol! nasa lepa, slatka, predivna majica!! lol!

vicTor^^ aka rizzeL Im000193m


E, ja mislim da sam se predstavio... ako vas nesto interesuje "89.viktor@gmail.com" (ovde cete me naci)
Back to top Go down
 
vicTor^^ aka rizzeL
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sCHok :: Ostali Clanovi Foruma :: ->Predstavite se-
Jump to: